Ünlü Oyuncu Yaşlılarla Oyun Oynuyor

 Ünlü Oyuncu Yaşlılarla Oyun Oynuyor
Okunuyor Ünlü Oyuncu Yaşlılarla Oyun Oynuyor

Uzmanların, koronavirüs’ün (COVID-19) tehlikeleriyle alakalı yaptıkları açıklamalardan sonra dünya çapındaki tüm huzurevleri, yaşlı misafirlerinin sosyal izolasyonunu korumak adına ekstra önlemler alıyor.

Çeşitli bir çok aktiviteye rağmen “The Enclave at Round Rock” huzurevindeki Teksaslı yaşlı misafirler sıkıntı içinde karantinanın bitmesini bekliyorlar.

Neyse ki bu durum Hollywood yıldızı olan Teksaslı Matthew McConaughey’in dikkatini çekti. Huzurevi sakinleriyle vakit geçirmek istediğini belirtti. The Enclave huzurevi sakinleri haftalardır McConaughey’in onları ziyaret etmesini bekleseler de, ünlü aktör risk grubunda olan huzurevi sakinlerinin sosyal izolasyonuna saygı duyuyor ve onlarla video konferans aracılığıyla görüşüp oyunlar oynuyor.

McConaughey, karısı ve çocuklarıyla yaşlıları arayarak oyun oynuyorlar ve iki taraf da bu oyundan çok keyif alıyor. Oyunda başarılı olanlar ise ünlü aktör hakkında soru sorma hakkı kazanıyorlar. Bir sürü sosyal medya kullanıcısı bu tarz oyunları oynuyor ve çok eğleniyorlar. Hal böyle olunca oynanan oyunlar The Enclave tarafından facebookta video olarak yayınlanmış ve 100.000’den fazla kez izlenmiş.

Paylaş