Süs Kurdelesinden Salıncak Yaptı, Herkesi Gülümsetti

 Süs Kurdelesinden Salıncak Yaptı, Herkesi Gülümsetti
Okunuyor Süs Kurdelesinden Salıncak Yaptı, Herkesi Gülümsetti

Küçükçekmece’de bir mağazaya süs olarak asılan kurdelelerin sürekli yerinden sökülmesi üzerine çalışanlar mağazanın güvenlik kamerası görüntülerini izleyince ilginç bir görüntüyle karşılaştı. Görüntülerde bir çocuk kurdeleleri yerinden söküp kendine salıncak yapıyordu. Görüntüleri gören mağaza çalışanları şaşkınlık yaşadı.

Olay geçtiğimiz hafta açığa çıktı. Üst üste 4 kere kurdeleler sökülünce çalışanlar, yaşanan olaya anlam veremedi ve kamera kayıtlarını incelemeye karar verdi. Yaşanan olaya öfkelenen çalışanlar kamera kayıtlarını izleyince hiç beklemedikleri bir görüntüyle karşılaştı. Yaşanan ilginç olayı anlatan mağaza çalışanı Cihan Gül, şunları söyledi:

2 ay içerisinde 3-4 kez oldu. Bir gün geldik yine ipin koptuğunu gördük. En son merak ettim ne oluyor bunlara diye. Kamera kayıtlarına baktık. Gece saatlerinde bir arkadaş kopartıyor salıncak yapıyor. Riskli de bir hareket yapıyor. Araçların geldiği yöne doğru sallanıyor. İlk etapta kızdık sonradan güldük. Yaklaşık bir 10 dakika sallanıyor. Geçen arabalarda ikaz ediyor ama çocuk sonuçta dinlemiyor. Görüntüyü görünce kızamadım da. Çocuk parkları kalmadı artık, çocuklar oralara gidemiyor ondan dolayı yaptığını düşünüyorum.

Paylaş
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın