Komşusunun Arabası Islanmasın Diye Naylonla Örttü

 Komşusunun Arabası Islanmasın Diye Naylonla Örttü
Okunuyor Komşusunun Arabası Islanmasın Diye Naylonla Örttü

Bilecik’te gerçekleşen güzel olayda, Alper Badak gece evine giderken sokakta park edilmiş bir aracın sağ ön camının açık bırakıldığını fark etti. O sırada yağan yağmur altında bir süre aracı kontrol eden Badak, ardından evine gitti ve evden aldığı naylonu aracın açık camına bantladı. Alper Badak, naylon rüzgarda uçmasın diye de bantlanmış naylonun üzerine parke taşı koydu.

Ardından küçük de bir not bırakarak: ”Camın açık kalmıştı, arabana kıyamadım, kim olduğunu bilmediğim için de bunu yaptım. Karşı bina komşunuz Alper Badak” yazdı ve aracın içine bıraktı.

Sabah otomobilinin açık kalan camının naylonla kapatılmış olduğunu ve içindeki notu gören polis memuru Şenol Çam, cep telefonuyla fotoğrafını çekip, sosyal medya hesabından paylaştı. Komşusu Alper Badak’a teşekkür yazısı da yazan Çam şu ifadeleri kullandı:

Arkadaşlar bu gece Bilecik ilimize çok yoğun bir rahmet yağdı ve yağmur esnasında 155’ten meslektaşım aradı. Bir kıymetli polis abi, aracımın camının açık kaldığını, aracımın zarar göreceği için kapatmamı haber verdi. Yine aynı gecenin sabahında uyandığımda aracımın camının kıymetli komşum tarafından bu şekilde muhafaza altına alındığını gördüm. Komşuma çok teşekkür ediyorum. Bu zamanda böyle güzel insanların olduğunu gördüm, sizinle paylaşmak istedim.

Paylaş
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın