Hintli İş Adamından Çalışanlarına İstanbul Hediyesi

 Hintli İş Adamından Çalışanlarına İstanbul Hediyesi
Okunuyor Hintli İş Adamından Çalışanlarına İstanbul Hediyesi

12 milyar dolarlık servetiyle dünyanın en zengin 115. kişisi olan Hintli Dilip Shanghvi tam 3500 çalışanına İstanbul tatili hediye etti. Hintli milyarderin bir haftalık tatil için 10 milyon dolar bütçe ayırdığı ifade edildi. Ayrıca Shanghvi, çalışanlarına alışveriş yapmaları için 1 milyon dolar dağıttı.  Bu tatilin çalışanlara bir ödül niteliğinde olduğunu söyleyen Hintli turist Ajay Setya şunları ekledi:

Tüm ekip Hindistan’dan geliyoruz. Hindistan ve dünyanın alanında lider şirketlerinden birini temsil ediyoruz. Buraya 5-6 günlük bir tatil için geldik. Aslında bu, şirketimizin sahibi tarafından iyi iş çıkaran çalışanlara verilmiş bir ödül tatili. Tatil süresince İstabul’un görülmeye değer yerlerini gezeceğiz

Esnaflar ise etkinlikten fazlasıyla memnun. Bu tür etkinlikler sayesinde turizme canlılık geldiğini ifade ediyorlar. Diğer bir turist Suhan Karuna şunları söyledi:

Türk insanından, tarihinden ve kültüründen çok memnun kaldık. Sun Pharma’da çalışıyorum. Patronum bir ödül olarak bizi buraya getirdi. Cumartesi akşamı da şirket çalışanları için ayrıca bir ödül töreni düzenlenecek. Her şey çok güzel gidiyor.

Patronlarının hediyesi olan tatili İstanbul’un en lüks otellerinde geçirecek olan çalışanlar İstanbul’un tarihine ve güzelliklerine hayran kaldıklarını belirtti.

 

Paylaş
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın