Hemşirelere Bedava Akaryakıt

 Hemşirelere Bedava Akaryakıt
Okunuyor Hemşirelere Bedava Akaryakıt

Michigan’da bir adam, koronavirüsle (COVID-19) mücadele eden hemşireler için akaryakıt satın alıyor. Satın aldığı yakıtı hemşirelere dağıtan “Allen Marshall” büyük takdir gördü.

Geçtiğimiz hafta “Detroit Sağlık Merkezi” yanında bulunan “Exxon” akaryakıt istasyonunun köşesinde durup hemşirelere akaryakıt dağıtan Allen Marshall’ın elinde tuttuğu pankartta “Free Gas for Nurses” (hemşireler için bedava akaryakıt) yazıyordu. Marshall toplamda $900 dolar gibi bir para harcayarak, sağlık çalışanlarına ait 50-80 arasında aracın deposunu doldurmuş.

Allen Marshall bu $900 doları bıçak bileme aleti almak için biriktirmiş aslında. Fakat karısını sağlık sigortası olan “Blue Cross Blue Shield”daki işine bıraktığında, aklına böyle dahiyane bir fikir gelmiş. “Onları seviyorum ve bunu bilmelerini istiyorum.” diyor.

Biriktirdiği $900 doların hepsini harcadıktan sonra aynı köşede durmaya devam ediyor Marshall. Bu sefer de farklı bir pankart açıyor:”Thank You for All You Do!” (Yaptığınız her şey için teşekkürler!).

Neyse ki Marshall’ın bu sevgi dolu hikayesi burada bitmiyor. Adının “Alana” olduğu söylenen bir kadın, Marshall’ın hikayesine katkıda bulunmak adına bu uğurda ona $200 dolar daha bağışlıyor. Haberle alakalı video ise işte burada:

Paylaş