Haluk Levent Yeleğini Sattı, Reşit Yeniden Duymaya Başladı

Gaziantep’te, evinin önünde oynarken işitme cihazı çalınan 4 yaşındaki Reşit Polat, Anadolu Halk ve Barış Platformu’nun (AHBAP) Genel Başkanı, şarkıcı Haluk Levent’in yeleğini satarak elde ettiği gelirle yeniden işitme cihazına kavuştu.

Polat ailesinin durumundan haberdar olan AHBAP üyeleri, durumu platformun Genel Başkanı, şarkıcı Haluk Levent’e iletti. Konserlerinde giydiği ve kendisiyle adeta özdeşleşen yeleğini Reşit için sosyal medyada satışa çıkaran sanatçı Haluk Levent’e ulaşan hayırsever bir iş adamı, çocuğun tedavi masraflarını karşılayacağını belirtti.

Verdiği ilanda 20 bin tl değerinde cihazı alan hayırsevere ve ailesine ücretsiz konser vereceğini duyuran Haluk Levent’in bu davranışı büyük beğeni kazanmıştı. Ancak hayırsever kişinin bu talebi kibarca geri çevirdiği öğrenildi.

Bir takipçisinin “Yine zengin kazandı” yorumuna da cevap veren sanatçı Haluk Levent, Zengin kazanmadı. Gönlü zengin kazandı. Yelek için 25 bin TL AHBAP’a bağış yapacak. Amaç bu. Kaç iş adamından çıkar bu hassasiyet? Merak etmeyin çocuklar. Yemekte onu kafalarım. 15 öğrenci bursu da alırım size veririm. Şüphesi olan? şeklinde paylaşım yaptı.

Paylaş